Душова кабіна Rozzy Jenori Duct 90x90 90RZ079 90x90 кутова
Rozzy Jenori Duct 90x90 90RZ079 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Duct 90x90 90RZ079 90x90 кутова
Усі ціни 7 →Душова кабіна Rozzy Jenori Duct 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) 90R | 12 999 грн. |
Душова кабіна з дрібним поддоном RJ DUCT 90x90 см (90RZ079) 90RZ079 | 12 999 грн. |
Душова кабіна з дрібним піддоном RJ Duct 90х90 см (90RZ079) 90RZ079 | 10 800 грн. |
Душевая кабина с мелким поддоном RJ DUCT 90x90 см (90RZ079) 90RZ079 | 14 971 грн. |
Душова кабіна Rozzy Jenori Duct 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) 90R | 12 999 грн. |
Душова кабіна RJ DUCT 90RZ079 | 11 959 грн. |
Душова кабіна п'ятикутна 90х90х200см RJ DUCT з дрібним піддоном 90RZ079 хр | 12 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →