Литий диск ATS StreetRallye 7x17/5x114,3 ET45 DIA75
Відео 2Фото 50 | від 6 540 до 8 948 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):75 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ATS StreetRallye 76
Характеристики
ATS StreetRallye 7x17/5x114,3 ET45 DIA75 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS StreetRallye 7x17/5x114,3 ET45 DIA75
Сортувати
Литые диски ATS StreetRallye R17 W7 PCD5x114.3 ET45 DIA75 (black) 10021123 | 6 886 грн. |
Диски ATS StreetRallye 7x17 5x114,3 ET45 DIA75 (black) | 6 979 грн. |
ATS StreetRallye 7x17 5x114.3 ET45 DIA75 W | 6 540 грн. |
ATS StreetRallye Grey Painted R17 W7.0 PCD5x114.3 ET45 DIA75.0 | 8 948 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі