Зимова шина Atturo AW730 ICE 285/50 R20 116T
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Atturo AW730 ICE 285/50 R20 116T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atturo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atturo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atturo AW730 ICE 285/50 R20 116T
Усі ціни 19 →Шина Atturo AW-730 ICE 285/50 R20 116T XL под шип | 4 706 грн. |
Atturo AW730 ICE 285/50 R20 116T XL (под шип) | 5 051 грн. |
Atturo AW-730 ICE 285/50 R20 116T XL | 5 060 грн. |
Зимние шины Atturo AW730 Ice 285/50 R20 116T XL 1001120911 | 5 808 грн. |
Atturo AW730 Ice (285/50R20 116T) | 4 933 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо