Литий диск Zorat BK5333 8,5x20/5x112 ET33 DIA66,6
від 7 421 до 9 183 грн. Порівняти ціни 43 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації Zorat BK5333 2
Характеристики
Zorat BK5333 8,5x20/5x112 ET33 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5333 8,5x20/5x112 ET33 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZW Volkswagen (BK5333) R20 W8.5 PCD5x112 ET33 DIA66.6 (BP) 100 | 7 733 грн. |
Zorat Wheels BK5333 8.5x20 5x112 ET33 DIA66.6 BP | 8 170 грн. |
ZW BK5333 8,5x20/5x112 D66,6 ET33 BLACK | 7 590 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5333 (R20 W8.5 PCD5x112 ET33 DIA66.6) BP | 8 712 грн. |
ZW BK5333 (R20 W8.5 PCD5x112 ET33 DIA66.6) BP | 8 195 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі