Фарбопульт Auarita L-897-1.0
Товар застарів 1 247 грн. Тип пристрою: фарбопульт; Тип: пневматичний; Номінальний тиск (бар): 1.5; Діаметр сопла: 1; Розпилення: пневматичне; Система розпилення: LVLP (Low Volume Low Pressure)/Trans-Tech; Резервуар: верхній; Об'єм резервуара (мл): 600; |
Auarita L-897-1.0 |
|
Можлива комплектація з пластиковим або алюмінієвим бачком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Auarita L-897-1.0
Ціни на Auarita L-897-1.0 |
---|---|---|---|---|
Auarita L-897-1.3 | від 2 008 грн. | 7 пропозицій | ||
Auarita L-897-1.4 | від 2 114 грн. | 2 пропозиції | ||
Auarita L-897-1.8 | від 2 072 грн. | 8 пропозицій |