Фарбопульт Auarita MP-500-1.3
Відео 2 |
Auarita MP-500-1.3 сопло 1.1 ммсопло 1.3 мм |
|
Можлива комплектація з пластиковим або алюмінієвим бачком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita MP-500-1.3
Усі ціни 7 →Краскопульт пневматический Auarita (MP-500-1.3) | 2 160 грн. |
Пневмокраскопульт LVLP 1,3мм, верх. п/б AUARITA MP-500-1.3 | 2 160 грн. |
Фарбопульт AUARITA пневматичний тип LVLP верхній пластиковий бачок, діамет | 2 160 грн. |
Фарбопульт пневматичний AUARITA LVLP d1,3мм (MP-500-1.3) | 2 160 грн. |
Фарбопульт Auarita пневматичний тип LVLP 1.3 мм (MP-500-1.3) | 2 160 грн. |
Краскопульт пневматичний тип LVLP верхній пластиковий бачок, діаметр форсу | 2 160 грн. |
Пневмокраскопульт LVLP 1,3 мм, верх. п/б AUARITA MP-500-1.3 | 2 160 грн. |
Відеоогляди
Модификації Auarita MP-500-1.3
Ціни на Auarita MP-500-1.3 |
---|---|---|---|---|
Auarita MP-500-1.1 | від 204 грн. | 3 пропозиції | ||
Auarita MP-500-1.3 | від 2 160 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →