Фарбопульт Auarita S-990P-1.8
Auarita S-990P-1.8 сопло 1.5 ммсопло 1.8 мм |
|
Можлива комплектація з пластиковим або алюмінієвим бачком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita S-990P-1.8
Краскопульт пневматический Auarita (S-990P-1.8) | 434 грн. |
Краскопульт HP 1,8мм, верх. п/б AUARITA S-990P-1.8 | 434 грн. |
Краскопульт HP 1,8мм, верх. п/б AUARITA S-990P-1.8 | 425 грн. |
Краскопульт пневматичний тип HP верхній пластиковий бачок, діаметр форсунк | 434 грн. |
Краскопульт HP 1,8 мм, верх. п/б AUARITA S-990P-1.8 | 434 грн. |
Модификації Auarita S-990P-1.8
Ціни на Auarita S-990P-1.8 |
---|---|---|---|---|
Auarita S-990P-1.5 | від 412 грн. | 8 пропозицій | ||
Auarita S-990P-1.8 | від 425 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →