Вантажна шина Ovation VI-702 11 R20 152K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-702 11 R20 152K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-702 11 R20 152K
Усі ціни 16 →Ovation VI-702 (універсальна) 11.00 R20 152/149K | 11 611 грн. |
Ovation VI-702 (универсальная) 11 R20 152K | 10 697 грн. |
Ovation VI-702 (универсальная) 11.00 R20 152/149K 18PR | 10 588 грн. |
Ovation VI-702 11/80 R20 152/149K | 10 438 грн. |
Ovation VI-702 (Универсальная) (11/80R20 152/149K) | 10 188 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Ovation VI-702 11 R20 152K
Ціни на Ovation VI-702 11 R20 152K |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-702 8.25 R20 139L | від 6 930 грн. | 15 пропозицій | ||
Ovation VI-702 9 R20 144K | від 8 048 грн. | 12 пропозицій | ||
Ovation VI-702 10 R20 149K | від 8 917 грн. | 14 пропозицій | ||
Ovation VI-702 11 R20 152K | від 10 179 грн. | 16 пропозицій | ||
Ovation VI-702 12 R20 156K | від 10 000 грн. | 15 пропозицій |