Литий диск Zorat 3114Z 6,5x15/5x100 ET38 DIA57,1
від 3 482 до 4 280 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Zorat 3114Z 6
Характеристики
Zorat 3114Z 6,5x15/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 3114Z 6,5x15/5x100 ET38 DIA57,1
Сортувати
Литые диски ZW 3114Z R15 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1 (EP) 1000494392 | 3 647 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 3114Z R15 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1 EP | 3 767 грн. |
ZW 3114Z 6,5x15/5x100 D57,1 ET38 EP | 3 665 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-3114Z (R15 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1) EP | 4 102 грн. |
ZW 3114 (R15 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1) EP | 3 594 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі