Литий диск Zorat BK5125 6,5x15/5x100 ET42 DIA57,1
від 3 597 до 4 372 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Zorat BK5125 4
Характеристики
Zorat BK5125 6,5x15/5x100 ET42 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5125 6,5x15/5x100 ET42 DIA57,1
Сортувати
Литые диски ZW BK5125 R15 W6.5 PCD5x100 ET42 DIA57.1 (BP) 1002094757 | 3 766 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5125 R15 W6.5 PCD5x100 ET42 DIA57.1 BP | 3 853 грн. |
ZW BK5125 6,5x15/5x100 D57,1 ET42 BP | 3 751 грн. |
ZW BK5125 (R15 W6.5 PCD5x100 ET42 DIA57.1) BP | 3 828 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5125 (R15 W6.5 PCD5x100 ET42 DIA57.1) BP | 4 196 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі