Литий диск Replica BK5340 6x15/5x100 ET35 DIA57,1
від 3 751 до 3 828 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica BK5340 5
Характеристики
Replica BK5340 6x15/5x100 ET35 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK5340 6x15/5x100 ET35 DIA57,1
Сортувати
Replica VOLKSWAGEN BK5340 6,0x15/5x100 D57,1 ET35 BP | 3 751 грн. |
Replica BK5340 (R15 W6.0 PCD5x100 ET35 DIA57.1) BP | 3 828 грн. |
Диск Replica BK5340 BP R15 W6,0 PCD5x100 ET35 DIA57,1 | 3 811 грн. |
Replica SKODA BK5340 6,0x15/5x100 D57,1 ET35 BP | 3 751 грн. |
Replica SEAT BK5340 6,0x15/5x100 D57,1 ET35 BP | 3 751 грн. |
Закрити
Схожі