Литий диск Avus Racing AC-M03 7,5x17/5x108 ET45 DIA73,1
Відео 2Фото 4 | від 8 864 до 10 088 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Avus Racing AC-M03 36
Характеристики
Avus Racing AC-M03 7,5x17/5x108 ET45 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing AC-M03 7,5x17/5x108 ET45 DIA73,1
Сортувати
Avus Racing AC-M03 R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Silver 1000000013986 | 8 864 грн. |
Avus Racing AC-M03 R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Silver | 9 173 грн. |
Avus Racing AC-M03 R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Black Polished 100000001 | 9 749 грн. |
Avus Racing AC-M03 R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Black Polished Lip 10000 | 9 749 грн. |
Avus Racing AC-M03 R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Black Polished | 10 088 грн. |
Avus Racing AC-M03 R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Black Polished Lip | 10 088 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі