Литий диск Ronal R51 8x17/5x108 ET45 DIA76
Фото 3 | від 8 429 до 11 058 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Ronal R51 56
Характеристики
Ronal R51 8x17/5x108 ET45 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R51 8x17/5x108 ET45 DIA76
Сортувати
Ronal R51 Decor Titan (R17 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA76) | 8 699 грн. |
Ronal R51 R17 W8 PCD5x108 ET45 DIA76.1 Hyper Silver 012.2299.002 | 9 012 грн. |
Ronal R51 (8J x 17 5x108 ET45 DIA76.1) На замовлення з Європи. | 9 493 грн. |
Ronal R51 JB/FC R17 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA76.0 | 11 058 грн. |
Диски Ronal R51 Basis 8x17 5x108 ET45 DIA76 (jet black machined face) (100 | 8 429 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі