Литий диск Avus Racing AF15 7,5x17/5x112 ET50 DIA66,6
Фото 6 | від 7 160 до 10 598 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Avus Racing AF15 14
Характеристики
Avus Racing AF15 7,5x17/5x112 ET50 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing AF15 7,5x17/5x112 ET50 DIA66,6
Сортувати
Avus Racing AF15 R17 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Anthracite 1000000012613 | 7 160 грн. |
Avus Racing AF15 R17 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Anthracite | 7 405 грн. |
Avus Racing AF15 R17 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Silver 1000000015096 | 10 242 грн. |
Avus Racing AF15 R17 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Silver | 10 598 грн. |
Закрити
Схожі