Литий диск Ronal R59 7,5x17/5x112 ET48 DIA76
Фото 6 | від 6 817 до 12 558 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Ronal R59 44
Характеристики
Ronal R59 7,5x17/5x112 ET48 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R59 7,5x17/5x112 ET48 DIA76
Сортувати
Ronal R59 Jetblack-Frontkopiert (R17 W7.5 PCD5x112 ET48 DIA76) | 7 299 грн. |
Ronal R59 Jetblack Frontkopiert R17 W7.5 PCD5x112 ET48 DIA76.0 | 11 408 грн. |
Диски Ronal R59 7,5x17 5x112 ET48 DIA76 (jet black matt red rim) (10012728 | 7 520 грн. |
Ronal R59 Jetblack-Matt-Hornkopiert (R17 W7.5 PCD5x112 ET48 DIA76) | 7 299 грн. |
Ronal R59 Jetblack-Matt-Red Rim (R17 W7.5 PCD5x112 ET48 DIA76) | 8 099 грн. |
Ronal R59 Jetblack Matt-Hornkopiert R17 W7.5 PCD5x112 ET48 DIA76.0 | 11 730 грн. |
Ronal R59 MCR JBM/RR R17 W7.5 PCD5x112 ET48 DIA76.0 | 12 558 грн. |
Диски Ronal R59 7,5x17 5x112 ET48 DIA76 (jet black matt machined lip) (100 | 6 900 грн. |
Диски Ronal R59 7,5x17 5x112 ET48 DIA76 (jet black machined face) (1001170 | 6 817 грн. |
Закрити
Схожі