Литий диск Ronal R42 8x17/5x112 ET48 DIA76,1
Фото 3 | від 7 594 до 9 363 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Ronal R42 107
Характеристики
Ronal R42 8x17/5x112 ET48 DIA76,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R42 8x17/5x112 ET48 DIA76,1
Сортувати
Ronal R42 R17 W8 PCD5x112 ET48 DIA76.1 crystal silver | 7 594 грн. |
Ronal R42 (8J x 17 5x112 ET48 DIA76.1) На замовлення з Європи. | 8 756 грн. |
Ronal R42 R17 W8 PCD5x112 ET48 DIA76.1 Silver 42R7805.37X/030 | 8 046 грн. |
Ronal R42 (8J x 17 5x112 ET48 DIA76.1 Kristallsilber) | 9 363 грн. |
Ronal R42 (8J x 17 5x112 ET48 DIA76.1) Kristallsilber На замовлення з Євро | 9 003 грн. |
Ronal R42 R17 W8 PCD5x112 ET48 DIA76.1 Silver | 8 321 грн. |
Закрити
Схожі