Ножівка Fiskars 124810 (SW31)
Відео 2Фото 7 |
Fiskars 124810 625 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 124810
Усі ціни 16 →Пилка лучкова Fiskars SW31 24" 124810 | 949 грн. |
Ножовка по дереву лучковая Fiskars SW31 610мм (1000615) | 949 грн. |
Лучковая пила Fiskars 24” 124810 (1000615) | 799 грн. |
Пила лучковая Fiskars SW31 61 см 124810 (1000615) | 849 грн. |
Пила садова лучкова Fiskars SW31 24" 124810 (1000615) | 899 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fiskars 124810
Ціни на Fiskars 124810 |
---|---|---|---|---|
Fiskars 124800 | від 585 грн. | 12 пропозицій | ||
Fiskars 124810 | від 735 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →