Ліхтарик Bailong Police BL-Q2800-T6
Відео 4Фото 6 |
Bailong Police BL-Q2800-T6 |
|
Повнорозмірний тактичний ліхтар з кріпленням під збройовий ствол і набором кольорових світлофільтрів (червоний, жовтий і зелений). Bailong Police BL-Q2800-T6 перш за все призначений для полювання. Для зручності використання на збройовому стовбурі ліхтарик оснащений виносної кнопкою. Джерелом світла виступає потужний світлодіод Cree XML T6. Сила світлового потоку складає 1200 лм, дальність освітлення — до 800 м.
Ліхтарик укомплектований 2 акумулятори 18650. Один з елементів живлення можна демонтувати, завдяки чому коротшає довжина корпусу, з 24,5 до 18,5 см. Обслуговуються акумуляторні блоки спеціальним зарядним пристроєм. Ложе зарядного розраховано на 2 батареї. До зарядного надається 2 блоки живлення, на одному вилка під розетку 230 В, а на другому відповідна частина автомобільного прикурювача 12 В. Ліхтарик одягнений в міцний металевий корпус. В даному моделі відсутня можливість ручного налаштування фокуса лінзи. Потужність світіння всього одна, при включенні діод задіюється на всі 100%. Завдяки светофильтрам з'являється можливість полювати з включеним на повну потужність світлом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Купити Bailong Police BL-Q2800-T6
Усі ціни 16 →Bailong Police BL-Q2800-T6 | 816 грн. |
Підствольний ліхтар тактичний з двома акумуляторами X-Balog BL-Q2800-T6 та | 959 грн. |
Ліхтар підствольний світлодіодний акумуляторний X-Balog BL-Q2800-T6 зі сві | 1 149 грн. |
Ліхтар підствольний Bailong BL-Q2800T6 10000W | 1 197 грн. |
Ліхтар підствольний Bailong Police BL Q 2800 T6 | 1 199 грн. |
- Комплектується зарядним пристроєм, підствольним кріпленням, виносний кнопкою
- Комплектується світлофільтрами (червоним, зеленим, жовтим)