Ліхтарик Bailong Police BL-Q3888
Відео 2Фото 1 |
Bailong Police BL-Q3888 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bailong Police BL-Q3888
Усі ціни 14 →Підствольний ліхтар тактичний з трьома акумуляторами X-Balog BL-Q3888-T6 т | 1 019 грн. |
Ліхтар акумуляторний світлодіодний Bailong Police BL-Q3888, СЗУ, АЗУ, кріп | 1 093 грн. |
Ліхтар Bailong Police BL-Q3888-T6 | 1 215 грн. |
Ліхтар для полювання Bailong Police BL-Q3888 XM-L2 U2 Т6 | 1 389 грн. |
Ліхтар POLICE BL-Q3888 T6 ліхтарик 1180 Lumen | 1 278 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ліхтарика Bailong Police BL-Q3888:
- Виносна кнопка і кріплення на рушницю в комплекті
- 3 змінних фільтра в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →