Ліхтарик Bailong BL-602
Фото 7 |
Bailong BL-602 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bailong BL-602
Усі ціни 6 →Налобний ліхтарик з датчиком руху BL-602/6616 | 458 грн. |
Налобний туристичний ліхтар із датчиком руху Bailong BL-602/4822/1505/ 661 | 499 грн. |
Налобний ліхтар акумуляторний з датчиком руху Bailong BL-602 | 475 грн. |
Налобний ліхтар з датчиком руху Bailong Police BL-602 Налобний ліхтарик се | 460 грн. |
Налобний ліхтар із датчиком руху Bailong Police Хакі BL-602/4822/6616 | 449 грн. |
Налобний ліхтар із датчиком руху Bailong Police BL-602 500 люмен | 475 грн. |
Додаткові функції і можливості ліхтарика Bailong BL-602:
- Вбудований датчик руху, що дозволяє вмикати/вимикати ліхтар помахом руки
- 500 лм — 4 години 15 хвилин роботи
- 200 лм — 18 годин роботи
РекомендуємоПорівняти в таблиці →