Ліхтарик Bailong BL-8076-2-GT100
Відео 1Фото 11 |
Bailong BL-8076-2-GT100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bailong BL-8076-2-GT100
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong BL-8076 2-GT100 3 режими zoom регуль | 499 грн. |
Налобний надпотужний ліхтар на двох акумуляторах BL-8076-2-GT100 (USB-Micr | 579 грн. |
Ліхтар налобний BL-8076-2-GT100 (ЗУ USB-Micro, 2х18650, zoom) | 579 грн. |
Ліхтар на чоло BL-8076-2-GT100 | 454 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →