Ліхтарик Bailong Police BL-Q2800 L2/T6
Фото 4 |
Bailong Police BL-Q2800 L2/T6 |
|
Недорогий тактичний ліхтарик із гарним мисливським потенціалом. До освітлювача додатково додаються: кнопка дистанційного включення, підствольне кріплення та три світлові фільтри (жовтий, зелений, червоний). У стандартному виконанні рукоятка є подовженою, а загальна довжина пристрою становить 24,8 см. При необхідності ручку можна вкоротити вдвічі. При використанні вкороченого варіанта батарейний блок можна буде поставити тільки одну батарейку.
Тактичний ліхтарик Bailong Police BL-Q2800 L2/T6 поставляється з двома акумуляторами типорозміру 18650 з ємністю на рівні 1800 мАгод у кожному елементі живлення. Система управління спрощена до єдиного режиму яскравості (1200 лм). Вимикач винесений на кришку торця. Промінь б'є на дистанцію до 1000 метрів. Підствольне кріплення представлене простим затискачем з різьбовою фіксацією. Коробка ліхтарика має вигляд ефектної подарункової упаковки. Тара використовує зручну кришку магнітного кріплення. Всі з'єднання освітлювача оснащені гумою ущільнювача, що робить пристрій вологостійким. Для заряджання акумуляторів передбачено окреме ЗУ. Батарейки можна заряджати як від мережі 220 В, так і від автомобільної розетки 12 В.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Купити Bailong Police BL-Q2800 L2/T6
Усі ціни 16 →Фонарь подствольный Bailong BL-Q2800, 1LED Cree XML-T6, 6W, сменные стекла | 672 грн. |
Bailong BL-Q2800 28466 | 679 грн. |
Ліхтар підствольний Bailong BL-Q2800, 1LED Cree XML-T6, 6W, змінне скло жо | 682 грн. |
Підствольний ліхтарик Bailong BL-Q2800, Cree XML-T, 1 реж., корпус-алюміні | 849 грн. |
Підствольний ліхтар 1000 люмен Police BL-Q2800-XM-T6 158000 W (ICL44) | 887 грн. |
- 3 змінних фільтра в комплекті