Ліхтарик Bailong BL-F007-COB
Відео 1Фото 4 |
Bailong BL-F007-COB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bailong BL-F007-COB
Усі ціни 12 →Налобний Ліхтарик Bailong BL-F007 COB + USB CHARGE Пластик | 381 грн. |
Ліхтарик налобний світлодіодний BAILONG BL-F007 COB чорний | 373 грн. |
Універсальний налобний LED ліхтар для риболовлі BL-F007 COB акумуляторний | 410 грн. |
Налобний Ліхтарик Bailong BL-F007 COB + USB CHARGE зручний | 374 грн. |
Ліхтар налобний Bailong BL-F007-COB 1LED Cob Red заряд від USB | 279 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →