Ліхтарик Bailong Police BL-2199
Відео 1Фото 3 |
Bailong Police BL-2199 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bailong Police BL-2199
Усі ціни 13 →Налобний ліхтар Bailong BL-2199-T6 Анодований алюміній | 379 грн. |
Ліхтар налобний 2x18650 BL-2199-T6 | 364 грн. |
Ліхтарик налобний для полювання, риболовлі, туризму POLICE BL-2199-T6 | 450 грн. |
Налобний ліхтар Bailong BL-2199-T6 1200Лм | 373 грн. |
Налобний ліхтар світлодіодний з фокусуванням акумуляторний (18650) Police | 565 грн. |
ще 8 пропозицій
anonim
29 листопада 2021, 20:25
Как раскрутить. #
Добрый день. Кто нибудь знает как раскруть голову. Хочу закрепить стекло, что бы не болталось.
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →