Літня шина Barum Bravuris 4X4 205/70 R15 96T
Відео 4Фото 3 |
Barum Bravuris 4X4 205/70 R15 96T |
|
Літня шина із симетричним ненаправленим малюнком протектора, заточена під використання на колесах кросоверів та позашляховиків. Модель виявляє однаково хороші їздові якості як при пересуванні асфальтованими трасами, так і при підкоренні доріг або легкого бездоріжжя. Медіальна зона протектора шини містить тріо ребер жорсткості, що забезпечують чуйні реакцію команди рульового управління.
Жорсткий характер блоків у плечових зонах дозволяє мінімізувати гальмівний шлях і є гарантом впевненого входження в повороти. Щоб уникнути знесення автомобіля в аквапланування на мокрому дорожньому полотні Barum Bravuris 4X4 205/70 R15 96T, може похвалитися високою ефективністю роботи системи водовідведення, кістяк якої сформований чотирма широкими та об'ємними окружними каналами. Вони збирають вологу і вмить видаляють воду з контактної плями через канавки на відкритій плечині. Шина відрізняється низьким рівнем шумоутворення при коченні та підкуповує гарною зносостійкістю. Придатну покришку до подальшої експлуатації можна візуально оцінити за спеціальним індикатором залишкової висоти протектора TWI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Купити Barum Bravuris 4X4 205/70 R15 96T
Усі ціни 30 →Шина Barum Bravuris 4x4 205/70 R15 96T | 3 516 грн. |
Barum Bravuris 4x4 205/70 R15 96T | 3 571 грн. |
Barum Bravuris 4x4 205/70 R15 96T | 3 642 грн. |
Barum Bravuris 4x4 (205/70R15 96T) | 3 544 грн. |
Летние шины Barum Bravuris 4x4 205/70 R15 96T 135896 | 3 575 грн. |
0 1 1 4 |
Користуюсь даною гумою 215/65/16 вже 3 сезони. Якщо відмінсувати зиму (зимова Барум Поляріс) наїздивши на ній близько 50000 км. Так їжджу чимало, по Україні (Київ,Черкаси, Житомир, Хмельницький, Львів іт.д.) За всіма характеристиками з 5 бальної оцінки - тверда 4. До цього їздив на премію гумі та аналогічній інших виробників, тому є з чим порівняти. Переваги: м'яка, добре ковтає невеликі ями та нерівності, багато разів потраплявши біля ями і навіть на великій швидкості, думавши колесам п...ць – приємно здивувала і витримала, бордюри також витримую головне не зловживати. Зношування протектора середнє. Після 10000 км зношується швидше. На сухому покритті гальмує добре. Бездоріжжя на 5. У цьому році змінюватиму на нову мабуть теж Барум. Невеликі недоліки: шум, дрібне каміння постійно в ламелях на різких поворотах тримає але прокачування трішки відчувається (керую кросовером)і як на мій погляд трішки впливає на розхід палива +, м'яка, добре ковтає невеликі ями та нерівності, багато разів потрапляв у ями витримує, бордюрі також витримує. Зношування протектора середнє.На сухому покритті гальмує добре. Бездоріжжя на 5. Ціна. шум, дрібне каміння постійно в ламелях на різких поворотах тримає але прокачування трішки відчувається (керую кросовером)і як на мій погляд трішки впливає на розхід палива +, користуюся Barum Bravuris 4X4 245/70 R16 107H більше року |
Для аккуратной размеренной езды самое то! Откатал 5 сезонов, все было в пределах нормы. Ездил и зимой и в межсезонье. Правда в основном катался зимой в южных областях Украины, зимы в основном малоснежные, самое то для не шипованной резины. При аккуратной езде можно ездить и зимой) С балансировкой проблем не было, не шумит, не бьет. Спилил за 5 сезонов шины почти до основания. Нигде нет ни шишек, ни порывов. Попадал в ямы, резина выдержала. Может мне повезло?) Цена. Износостойкость. Шум в пределах нормы, на хорошем асфальте совсем не шумит. Нигде ничего не выдуло. Еще бы пару сезонов послужила...) користуюся Barum Bravuris 4x4 215/65 R16 98H більше року |