Літня шина Barum Bravuris 5HM 175/55 R15 77T
Відео 13Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 175/55 R15 77T 175/55 R15 77 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 175/55 R15 77T
Усі ціни 38 →Шина Barum Bravuris 5HM 175/55 R15 77T | 2 513 грн. |
Barum Bravuris 5HM 175/55 R15 77T | 2 528 грн. |
Barum Bravuris 5HM 175/55 R15 77T | 2 871 грн. |
Barum Bravuris 5HM (175/55R15 77T) | 2 540 грн. |
Летние шины Barum Bravuris 5 HM 175/55 R15 77T 1001759138 | 2 616 грн. |
ще 20 пропозицій
Гума на мокрій трасі приємно здивувала, я почувала себе у повній безпеці. Красивий малюнок протектора і боковина.Гума м'яка, не галаслива, приємна в керованості. Добре збалансована на ободах, сильний контакт на невеликій швидкості. Після пробігу в 8000 км (переважно містом) передні шини сильно зносилися. Виходить, вже після одного літнього сезону їх потрібно міняти, при тому, що жодних механічних проблем з автомобілем немає. Юлия: користуюся Barum Bravuris 5HM 185/65 R15 88T кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 175/55 R15 77T
Ціни на Barum Bravuris 5HM 175/55 R15 77T |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 175/55 R15 77T | від 1 848 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Добре збалансована на ободах, сильний контакт на невеликій швидкості. Я проїхала близько 8000 км переважно по місту і передні шини сильно зносилися. Виходить, вже після одного літнього сезону їх потрібно міняти, при тому, що жодних механічних проблем з автомобілем немає. У магазині сказали, що перевзутті варто після 10000 км, і були здивовані, дізнавшись, що вони цього навіть не досягли. При цьому, задні в оптимальній формі і знос менше.