Зимова шина Barum Polaris 5 195/65 R15 91T
Відео 10Фото 3 |
Barum Polaris 5 195/65 R15 91T |
|
Зимова шина з врівноваженими їздовими якостями, акценти в якій розставлені на чуйну і точну керованість в мінливих погодних умовах холодного сезону. Модель зустрічає дорогу спрямованим малюнком протектора з симетричною розстановкою функціональних блоків у формі "ялинки". Своїми "гілками" вони змикаються до центрального аквадренажного каналу, також шина має ще два окружні канали для відводу води і талого снігу.
Блоки протектора у Barum Polaris 5 195/65 R15 91T покриті безліччю різноспрямованих тривимірних ламелей, що підсилюють кромочний ефект. Як результат, шина демонструє впевнену тягу на слизькій дорозі і має укорочений гальмівний шлях. Різна глибина прорізів сприяє оптимальному розподілу жорсткості, за рахунок чого знижується рівень зносу протектора. Модель примітна низьким опором коченню, тривалою ходимостью до стирання, м'яким і малошумним ходом. Також гума прекрасно зберігає курсову стійкість при прямолінійній траєкторії руху на високих швидкостях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Купити Barum Polaris 5 195/65 R15 91T
Усі ціни 40 →Шина Barum Polaris 5 195/65 R15 91T | 1 967 грн. |
Barum Polaris 5 195/65 R15 91T | 1 978 грн. |
Barum Polaris 5 195/65 R15 91T | 2 291 грн. |
Шина 195/65R15 BARUM POLARIS 5 91T | 2 329 грн. |
Barum Polaris 5 (195/65R15 91T) | 1 940 грн. |
2 0 1 3 |
Шина топчик, гарно тримає та в міру шумна. Топ за свої кошти) М'яка та не за всі кошти Трохи чути на високій швидкості. Олександр: користуюся Barum Polaris 5 205/60 R16 96H кілька місяців |
Влітку їздити можна. Не сильно галаслива)) Всі користуюся Barum Polaris 5 175/70 R13 82T більше року |
Здравствуйте.12.11.2019 купив комплект цих покришок, купував у магазині INFOSHINA (до речі не пропускають справедливі відгуки у себе на сайті.) Спочатку хотів купити Lassa, але при дзвінку менеджер що комплект покришок Lassa на складі в Харкові. І запропонував мені ціна якість Barum Pilaris 5, на що я охоче погодився тому що Чехія і Барум. Після встановлення цього комплекту на автомобіль помітив, що автомобіль почало тягнути вправо. На літньому комплекті і на зимовому Hankook такого не було. Після цього я перекинув задні колеса на перед нічого не змінилося. Поїхав до майстра по ходовій перевірили ходову все нормально, після чого мене майстер послав на розвал сходження, розвал опинився в межах норм. Після чого було прийнято рішення спробувати перекинути передні колеса з права на ліво. результат тягне вліво. Справа у гумі. Галасливість Тягне у право Владислав: користуюся Barum Polaris 5 185/65 R14 86T менше місяця |
Протектор у формі «ялинки»
Зимові фрикційні шини Barum Polaris 5 від чеського бренду Barum, що входить до складу авторитетного концерну Continental AG, мають ряд характеристик, які роблять їх привабливим вибором для водіїв. Ці шини мають класичний зимовий протекторний малюнок, що нагадує форму ялинки. Цей дизайн забезпечує відмінне зчеплення з мокрими та слизькими дорогами, забезпечуючи стійкість автомобіля як на укочених, так і на пухких снігових дорогах. Крім того, дренажні окружні канали у конструкції шини Barum Polaris 5 швидко видаляють та утримують сніг, що покращує зчеплення з дорогою у зимових умовах.
Щільна 3D-ламелізація
Блоки протектора шини покриті безліччю тривимірних ламелей різної глибини. Ці гострі грані ламелів допомагають шині вгризатися в слизькі покриття, що підсилює ефект кромки і підвищує ефективність передачі тягово-гальмівних властивостей. Різна глибина ламелів також сприяє оптимізації жорсткості, що робить протектор шини менш схильним до зносу.
Відмінний варіант з економ-сегменту
Ці шини мають широкі плечові області, які забезпечують стійкість під час маневрування на дорозі. Силіковмісна гумова суміш шини Barum Polaris 5 знижує опір коченню, що призводить до нижчої витрати палива. Крім того, ці шини відрізняються м'якістю та низьким рівнем шуму при русі. В економ-сегменті зимової автогуми вони є привабливою пропозицією для автовласників, які цінують безпеку на дорозі, але при цьому не хочуть переплачувати за брендові шини.
Модификації Barum Polaris 5 195/65 R15 91T
Ціни на Barum Polaris 5 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 195/65 R15 88T | від 2 083 грн. | 3 пропозиції | ||
Barum Polaris 5 195/65 R15 91H | від 2 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Barum Polaris 5 195/65 R15 91T | від 1 911 грн. | 40 пропозицій |