Навушники
BASEUS Gamo D05
Відео 8Фото 19 |
BASEUS Gamo D05 |
|
Два режими відтворення: «Музика» та «Гра»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Gamo D05
Усі ціни 11 →Навушники BASEUS GAMO Immersive Virtual 3D Game headphone PC D05 LED black | 1 983 грн. |
Навушники BASEUS GAMO Immersive Virtual 3D Game headphone PC D05 LED black | 1 684 грн. |
Ігрові навушники з мікрофоном BASEUS GAMO D05 Immersive 3D Virtual Game he | 1 799 грн. |
Ігрові навушники BASEUS GAMO Immersive 3D Virtual Game headphone NGD05-0A | 1 637 грн. |
Ігрові навушники Baseus GAMO Immersive Virtual 3D Game Headphone для ПК | 1 899 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →