BASEUS Bowie WM02
Відео 14Фото 33 |
BASEUS Bowie WM02 |
|
Легкі, стильні, компактні та недорогі бездротові внутрішньоканальні навушники класу True Wireless з вираженим басовим звучанням, вологозахистом та підтримкою ігрового режиму. Є покращеною версією популярної моделі Bowie WM01. На відміну від попередниці підтримують бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.3, який показує кращу енергоефективність, чудову стабільність та скорочує до мінімуму час підключення до пристрою-джерела.
Важливою перевагою став ігровий режим із низькими затримками (~60 мс), який порадує любителів ігор на смартфонах чи планшетах. Позиціонуються як продукт базової цінової категорії, орієнтований на активних користувачів, які бажають придбати якісний гаджет, який надійно фіксується у вушному каналі та не випадає за помірної фізичної активності. Підвищена вологостійкість (IPX4) робить навушники BASEUS Bowie WM02 несприйнятливими до дії дощу, туману або поту. Кожен навушник може працювати окремо. Вбудовані всеспрямовані мікрофони забезпечують впевнену передачу голосу та дозволяють спілкуватися з абонентами стільникового зв'язку в режимі hands-free. Енергії акумуляторів достатньо на 5 годин звучання, а зарядний кейс з магнітною фіксацією збільшує цей час до 25 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bowie WM02
Усі ціни 137 →Навушники Baseus Bowie WM02 True Wireless Earphones Blue (NGTW180003) | 699 грн. |
Наушники Baseus Bowie WM02 Purple (NGTW180005) | 763 грн. |
Baseus Bowie WM02+ TWS Purple (NGTW280105) | 1 320 грн. |
Навушники Baseus Bowie WM02 Creamy White | 1 099 грн. |
Бездротові навушники Baseus Bowie WM02 TWS Black (NGTW180101) NGTW180101 | 749 грн. |