Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   BASEUS
Навушники

BASEUS GoPlay 1+

Фото - Навушники BASEUS GoPlay 1+
Відео 3Фото 8
BASEUS GoPlay 1+
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
поворотні чаші
Тип підключеннядротові
ПідключенняUSB-A
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Тип кабелюкруглий, в оплетці
Характеристики
Звук7.1 (віртуальний)
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Кількість випромінювачів2 / 40 + 10 мм /
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Підсвічування
Вага258 г
Офіційний сайтbaseusofficialstore.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Віртуальний звук формату 7.1, подвійні драйвери.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити BASEUS GoPlay 1+

Усі ціни 10 →

Навушники Baseus GoPlay 1+ Max GaXiaoming Wired Headphones A00181003213-00 White

Маркетплейс: MAUDAU  Vogmarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 399 грн.

Наушники Baseus дротові ігрові GoPlay 1+ Max 7.1 VSS (A00181003213-00)

Маркетплейс: Rozetka.ua  AutoBer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 549 грн.

Навушники Baseus ігрові GoPlay 1+ MAX USB 7.1 дротові

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 950 грн.

Навушники ігрові Baseus GoPlay 1+ Max Gaming Wired | 7.1 VSS, USB

Маркетплейс: Rozetka.ua  My Smart Trade Hub З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 480 грн.

Геймерські навушники дротові накладні Baseus GoPlay 1+ Max Gaming Wired Headphones White (A00181003213-00), з мікрофоном, US

Маркетплейс: Rozetka.ua  Gadget_XL З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 499 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на BASEUS GoPlay 1+

гарна модель, понравилося
28 листопада 2025
Хороша геймерська гарнітура. Якісно зроблена. Дійсно зручно сидить на голові, що добре для довгих ігрових сесій. Неймовірної якості мікрофон, як для своєї ціни, звук чистий і чіткий (мова за USB версію). Є світлова індикація чи увімкнений мікрофон, яку можна побачити якщо зняти навушники)
Якість матеріалів. Якість мікрофона. Глибокі тканинні амбушури.
Звук не для аудіофілів, але більшості підійде
Додати відгук
Відеоогляди