Навушники
BASEUS Bowie M2S
Відео 5Фото 11 |
BASEUS Bowie M2S |
|
Активне шумозаглушення. Ігровий режим із малою затримкою передачі звуку (60 мс).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Bowie M2S
Усі ціни 37 →Навушники Baseus True Wireless Earphones Bowie M2s Black | 1 699 грн. |
Наушники Baseus Bowie M2s Black | 1 713 грн. |
TWS Baseus M2s Black NGTW350101 | 1 683 грн. |
Бездротові навушники Baseus Bowie M2s TWS White (NGTW350102) NGTW350102 | 1 649 грн. |
Baseus Bowie M2s TWS White (NGTW350102) 44792 | 1 968 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →