Зарядний пристрій BASEUS Light Magnetic Wireless Charger
Відео 3Фото 7 |
BASEUS Light Magnetic Wireless Charger |
|
Зручний високотехнологічний бездротовий брендовий зарядний пристрій підвищеної потужності з практичним зовнішнім дизайном і магнітним кріпленням, сумісним з технологією Apple MagSafe. Ця модель дозволяє заряджати будь-який смартфон і навушники, в яких є підтримка бездротової технології Qi, але буде особливо зручною для обслуговування смартфонів Apple iPhone 12 або новіших моделей.
Спеціальна система магнітів дозволяє оптимально позиціонувати гаджет на індукційній поверхні для того, щоб його заряд виконувався максимально ефективно. Потужність зарядного пристрою BASEUS Light Magnetic Wireless Charger та його конструкція дозволяє заряджати смартфон, не знімаючи чохол (при товщині менше 6 мм). Інтелектуальна технологія розпізнає підключений девайс і визначає оптимальні параметри, які необхідні для його швидкої та безпечної зарядки.
Для мобільних телефонів вихідна потужність дорівнюватиме 5/7,5/10/15 Вт, а для навушників Apple AirPods автоматично знизиться до 2,5 Вт. Для роботи на повній потужності (15 Вт) необхідне підключення зовнішнього зарядного пристрою з підтримкою Quick Charge 3.0 або Power Delivery (не менше 18 Вт). Округла форма і матова поверхня надають зарядному пристрою оригінального зовнішнього вигляду і ця модель відмінно виглядатиме в будь-якому інтер'єрі. Збоку на задній панелі є непомітний LED-індикатор, що не створює непотрібної нічної ілюмінації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Light Magnetic Wireless Charger
Усі ціни 9 →Зар.пр. безпровідний Baseus Light Magnetic Suit for IP12 with Type-C Cable | 599 грн. |
Беспроводное зарядное устройство для Baseus Light Magnetic 15W для iPhone | 836 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Light Magnetic 15W (black) WXQJ-01 | 999 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Light Magnetic Wireless Charger Black | 699 грн. |
BASEUS WXQJ-02 | 859 грн. |