Зарядний пристрій BASEUS Jelly Wireless Charger 15W
Відео 6Фото 7 |
BASEUS Jelly Wireless Charger 15W |
|
Оригінальний брендовий бездротовий зарядний пристрій підвищеної потужності з підтримкою стандарту Qi c та унікальним дизайном для зручної зарядки гаджетів. Призначено для широкого кола користувачів, які мають смартфони/навушники з відповідним індукційним модулем і не бажають миритися з незручностями проводової зарядки. Достатньо підключити девайс до зарядного пристрою за допомогою комплектного кабелю USB-C і процес передачі енергії почнеться автоматично.
Бездротовий зарядний пристрій BASEUS Jelly Wireless Charger 15W зарядить за мінімальний час, адже його максимальна вихідна потужність становить 15 Вт. Ефективна відстань між бездротовою зарядкою та смартфоном може становити до 6 мм, тому чохол із гаджета знімати не потрібно. Також варто відзначити індукційну котушку більшого розміру, яка покриває значну площу, забезпечуючи стабільну зарядку незалежно від положення смартфона.
Округла форма і текстурована поверхня надає зарядному пристрою оригінального вигляду, який добре виглядає в будь-якому інтер'єрі, а шорстка поверхня не дасть гаджету зісковзнути при вібрації. Прискорена зарядка працює з моделями, що підтримують таку функцію (лінійка Samsung Galaxy від S6 та Note 5; iPhone, починаючи з 8/8+ тощо). У решті випадків здійснюється бездротова зарядка потужністю 5 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Jelly Wireless Charger 15W
Усі ціни 6 →Зарядний пристрій Baseus Wireless Charger Jelly 15W White (WXGD-02) | 497 грн. |
Зарядное устройство Baseus Wireless Charger Jelly 15W White (WXGD-02) | 487 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Jelly 15W (black) WXGD-01 | 559 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Jelly 15W 2A QC3.0 Yellow (WXGD-0Y) W | 499 грн. |
Baseus Jelly Wireless Charger 15W White (WXGD-02) 000000488641 | 439 грн. |
BASEUS WXGD-02 | 437 грн. |