Зарядний пристрій BASEUS Share Together with Cigarette Port C+U 120W
Фото 13 |
BASEUS Share Together with Cigarette Port C+U 120W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Share Together with Cigarette Port C+U 120W
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Fast Charge with Cigarette Portr Po | 439 грн. |
Baseus Share Together Fast Charge Car Charger with Cigarette Lighter Port | 799 грн. |
Baseus Share Together Fast Charge Car Charger Cigarette Lighter Expansion | 399 грн. |
Автомобільний зарядний пристрій 120W Baseus Share Together Fast Charge с п | 749 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →