Зарядний пристрій BASEUS Golden Contactor Pro Triple 65W
Фото 12 |
BASEUS Golden Contactor Pro Triple 65W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Golden Contactor Pro Triple 65W
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Triple Fast Ch | 625 грн. |
Baseus Golden Contactor Pro Triple Fast Charger Car Charger 65W U+C+C Dark | 399 грн. |
Baseus Golden Contactor Pro Triple Fast Charger Car Charger 65W Dark Gray | 549 грн. |
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Triple Fast Ch | 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →