Powerbank Remax Hunyo II RPP-272
Фото 5 |
Remax Hunyo II RPP-272 22500 мАгод 22.5 Вт 22500 мАгод 65 Вт |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax Hunyo II RPP-272
Усі ціни 11 →Зовнішній акумулятор (павербанк) Remax Hunyo II PD 65W QC 22.5W Multi-Comp | 1 586 грн. |
REMAX Hunyo II PD 65W + QC 22.5W Multi-Compatible Fast Charging Power Bank | 1 526 грн. |
REMAX Hunyo II PD 65W + QC 22.5W Multi-Compatible Fast Charging Power Bank | 1 599 грн. |
Remax REMAX Hunyo II RPP-272 22500mAh Black PD 65W + QC 22.5W Fast Chargin | 1 399 грн. |
REMAX Hunyo II PD 65W + QC 22.5W Multi-Compatible Fast Charging Power Bank | 1 099 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Remax Hunyo II RPP-272
Ціни на Remax Hunyo II RPP-272 |
---|---|---|---|---|
Remax Hunyo II RPP-197 | від 1 014 грн. | 1 пропозиція | ||
Remax Hunyo II RPP-272 | від 1 099 грн. | 13 пропозицій |