Газовий котел BAXI LUNA Duo-tec E 28 28 кВт
BAXI LUNA Duo-tec E 28 28 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:28 кВт, площа ~ 224 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
t° водопостачання:від 35 °С, до 60 °С
Всі характеристики
Характеристики LUNA Duo-tec E 28
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAXI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAXI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAXI LUNA Duo-tec E 28 28 кВт
Усі ціни 7 →Газовий котел Baxi LUNA DUO-TEC E 28 | 48 800 грн. |
Газовий котел Baxi LUNA DUO-TEC E 28 | 47 200 грн. |
Двоконтурний газовий котел Baxi Luna Duo-Tec Е 28 A7720026 | 48 700 грн. |
Газовий котел Baxi LUNA DUO-TEC E 28 | 48 800 грн. |
Baxi Baxi Luna Duo-Tec E 28 A7720026 | 56 454 грн. |
Газовий котел Baxi LUNA DUO-TEC E 28 A7720026 | 48 700 грн. |
Газовий котел Baxi LUNA Duo-tec E 28 двуконтурний конденсаційний | 48 700 грн. |
Модификації BAXI LUNA Duo-tec E 28
Ціни на BAXI LUNA Duo-tec E 28 |
---|---|---|---|---|
BAXI LUNA Duo-tec E 24 24 кВт | від 43 900 грн. | 7 пропозицій | ||
BAXI LUNA Duo-tec E 28 28 кВт | від 47 200 грн. | 7 пропозицій | ||
BAXI LUNA Duo-tec E 33 33 кВт | від 51 900 грн. | 7 пропозицій | ||
BAXI LUNA Duo-tec E 40 40 кВт | від 53 492 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →