Ксенон Baxster HB3 4300K Kit
Baxster HB3 4300K Kit |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster HB3 4300K Kit
Лампа ксеноновая BAXSTER HB3 (9005) 4300K 35w CA-20867 | 204 грн. |
Комплект ксенонового світла Baxster HB3 (9005) 4300K 35W | 999 грн. |
Лампа ксеноновая BAXSTER PRO HB3 (9005) 4300K 35w ceramic CA-27883 | 354 грн. |
Комплект ксенону Baxster HB3 (9005) 4300K 35W | 949 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →