Кухонна мийка Berg Cuadrado BROWXL11P 780x500 права
Фото 4 |
Berg Cuadrado BROWXL11P |
|
Технологія Nanoceram: суміш наночастинок кераміки та граніту. Поверхня миття стійка до знебарвлення, ударів і подряпин, високих температур та термічним ударам.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Berg Cuadrado BROWXL11P
Ціни на Berg Cuadrado BROWXL11P |
---|---|---|---|---|
Berg Cuadrado BROW11AL 650x500 ліва | від 16 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Berg Cuadrado BROW11AP 650x500 права | від 16 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Berg Cuadrado BROWXL11L 780x500 ліва | від 18 614 грн. | 2 пропозиції | ||
Berg Cuadrado BROWXL11P 780x500 права | від 17 507 грн. | 2 пропозиції | ||
Berg Cuadrado BROW11L 790x500 ліва | від 17 507 грн. | 2 пропозиції | ||
Berg Cuadrado BROW11P 790x500 права | від 18 614 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →