Кухонна мийка Hansgrohe S52 S520-F510 43359170 570х510
Фото 4 |
Hansgrohe S52 S520-F510 43359170 |
|
5 років гарантії від виробника. Мийка зроблена з кварцового композиту до складу якого входить кварц та акрил.
Отвори під змішувач вказані на кресленні ("алмазне" свердло в комплекті).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S52 S520-F510 43359170 570х510
Усі ціни 57 →Кухонна мийка Hansgrohe S520-F510 чорний графіт зі змішувачем Focus M41 43 | 28 486 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe S52 S520-F510 (43359170) 43359170 | 14 843 грн. |
Мийка кухонна Hansgrohe вбудована S520-F510 чорний графіт (43359170) 43359 | 14 843 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S52 S520-F510 сірий камінь (43359170) 43359170 | 13 025 грн. |
Hansgrohe вбудовувана S520-F510, чорний графіт (43359170) | 14 843 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →