Кухонна мийка Franke Neptune Plus NPX 611 101.0068.360 860x510
Franke Neptune Plus NPX 611 101.0068.360 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Neptune Plus NPX 611 101.0068.360 860x510
Усі ціни 41 →Кухонна мийка Franke Neptune Plus NPX 611 101.0068.368 | 14 723 грн. |
Franke Franke Neptune Plus NPX 611 101.0068.368 (полированная) | 15 867 грн. |
Кухонная мойка Franke Neptune Plus NPX 611 (101.0068.368) нержавеющая стал | 15 498 грн. |
Franke Neptune Plus NPX 611 | 15 129 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Franke Neptune Plus NPX 611 полірована ( | 16 744 грн. |
ще 20 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 101.0068.360 — крило ліворуч
- арт. 101.0068.368 — крило праворуч
РекомендуємоПорівняти в таблиці →