Кухонна мийка Franke Galassia GAX 620 101.0017.507 860x500
Franke Galassia GAX 620 101.0017.507 860x5001160x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Galassia GAX 620 101.0017.507 860x500
Усі ціни 8 →Кухонная мойка Franke Galassia GAX 620 (101.0017.507) нержавеющая сталь - | 6 502 грн. |
Мийка Franke Galassia GAX 620 (101.0017.507) полірована 101.0017.507 | 6 440 грн. |
Кухонна мийка Franke GALASSIA GAX 620 stal 101.0120.146 | 12 587 грн. |
Кухонная мойка Franke GAX 620 101.0017.507 | 10 496 грн. |
Franke GALASSIA GAX 620 stal 101.0120.146 | 12 280 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Franke Galassia GAX 620 101.0017.507
Ціни на Franke Galassia GAX 620 101.0017.507 |
---|---|---|---|---|
Franke Galassia GAX 620 101.0017.507 860x500 | від 6 440 грн. | 8 пропозицій | ||
Franke Galassia GAX 621 101.0017.504 1160x500 | від 6 895 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →