Сковорідка BergHOFF Leo Cast 3950298 28 см чорний
Фото 3 |
BergHOFF Leo Cast 3950298 |
|
Рекомендується мити вручну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Cast 3950298 28 см чорний
Сковорода с антипригарным покрытием BergHOFF LEO STONE 28 см 3950298 | 1 799 грн. |
Сковорода BergHOFF Leo Stone з антипригарним покриттям 28 см 3 л (3950298) | 1 799 грн. |
Сковорода Berghoff Leo Stone 28 см антипригарна (3950298) | 2 069 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →