Сковорідка RiNGEL Caesar RG-1136-26 26 см чорний (6529634)
RiNGEL Caesar RG-1136-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Caesar RG-1136-26 26 см чорний
Усі ціни 22 →Сковорода глибока зі зливом Ringel Caesar, з кришкою, 26 см (6529634) | 1 955 грн. |
Ringel Caesar з кришкою 26 см (RG-1136-26) | 1 859 грн. |
Ringel Caesar с крышкой 26 см (RG-1136-26) | 1 859 грн. |
Сковорода RINGEL Caesar 26 см 6 529 634 | 1 255 грн. |
Сковорода RINGEL Caesar сковорода глубокая со сливом 26 см с крышкой (RG-1 | 1 429 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →