Сковорідка BergHOFF Leo Balance Sage 3950449 26 см зелений
BergHOFF Leo Balance Sage 3950449 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance Sage 3950449 26 см зелений
Сотейник с крышкой Berghoff Leo Balance Sage 26 см 3950449 | 2 739 грн. |
Сотейник BergHOFF Leo Balance Sage 26 см 2.9 л (3950449) | 2 739 грн. |
Стійник з кришкою BergHOFF Leo Balance Sage 26см 3950449 | 2 739 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →