Гриль-сковорідка BergHOFF Leo Slate 3950320 26 см синій
BergHOFF Leo Slate 3950320 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Slate 3950320 26 см синій
Сковорода-гриль BergHOFF Leo Slate 26 см 3950320 | 1 199 грн. |
Сковорода BergHOFF-гриль Leo Slate з антипригарним покриттям 26 см (395032 | 1 199 грн. |
Сковорода-гриль BergHOFF Leo Slate 26х26см 3950320 | 1 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →