Гриль-сковорідка BergHOFF Leo Balance 3950435 24 см
BergHOFF Leo Balance 3950435 24 см28 см |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance 3950435 24 см
Сковорода-гриль Berghoff Leo Balance Moonmist 24 см 3950435 | 1 619 грн. |
Сковорода-гриль BergHOFF Leo Balance Moonmist 24 x 24 см (3950435) | 1 619 грн. |
Сковорода-гриль BergHOFF Leo Balance Moonmist 24х24см 3950435 | 1 619 грн. |
Модификації BergHOFF Leo Balance 3950435
Ціни на BergHOFF Leo Balance 3950435 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Balance 3950435 24 см | від 1 619 грн. | 6 пропозицій | ||
BergHOFF Leo Balance 3950436 28 см | від 1 909 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →