Жаровня BergHOFF Leo Balance 3950427 26 см сірий
BergHOFF Leo Balance 3950427 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance 3950427 26 см сірий
Сотейник Berghoff Leo Balamce Moonmist с двумя ручками 26 см 2,9 л 3950427 | 2 449 грн. |
Сотейник BergHOFF Leo Balance Moonmist з двома ручками 26 см 2.9 л (395042 | 2 449 грн. |
Стійник з кришкою BergHOFF Leo Balance Moonmist 26см 3950427 | 2 449 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →