Всесезонна шина Berlin All Season Van 235/65 R16C 115R
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Berlin All Season Van 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlin All Season Van 235/65 R16C 115R
Усі ціни 12 →Berlin ALL SEASON VAN 235/65 R16C 115/113R | 3 375 грн. |
Berlin All Season Van (235/65R16C 115R) | 3 282 грн. |
BERLIN All Season VAN 235/65R16C 115/113R | 3 379 грн. |
Berlin ALL SEASON VAN 235/65 R16C 115/113R | 3 344 грн. |
Berlin All Season Van 235/65 R16C 115/113R 126844 | 3 461 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Berlin All Season Van 235/65 R16C 115R
Ціни на Berlin All Season Van 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Berlin All Season Van 235/65 R16C 115R | від 3 219 грн. | 12 пропозицій | ||
Berlin All Season Van 235/65 R16C 121R | від 4 400 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →