Всесезонна шина Linglong Green-Max Van 4S 235/65 R16C 115R
Виберіть розмір шин
Linglong Green-Max Van 4S 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Linglong Green-Max Van 4S 235/65 R16C 115R
Усі ціни 13 →Шина LingLong Green-Max Van 4S 235/65 R16C 115/113R | 3 401 грн. |
LingLong Green-Max Van 4S 235/65 R16C 115/113R | 3 597 грн. |
Ling Long Green-Max Van 4S (235/65R16C 115R) | 3 494 грн. |
Всесезонные шины LingLong GreenMax Van 4S 235/65 R16C 115/113R 1001953332 | 3 585 грн. |
LingLong Green-Max Van 4S 235/65 R16C 115/113R | 3 564 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →